Menu

Aktualności

Mamo, tato biegnij ze mną - 2013

Wczoraj 19 października, na Polanie Trzech Dębów w Karczmie Borowej odbyła się III edycja imprezy z cyklu "Mamo tato biegnij ze mną", organizowanej tradycyjnie przez Przedszkole nr 11 w Lesznie, przy współpracy miasta Leszna i Stowarzyszenia Maraton Leszno.

Sobotniego poranka na polanie zebrały się reprezentacje wszystkich leszczyńskich przedszkoli publicznych, gotowych do wspólnej biegowej zabawy. Punktualnie o godzinie 10.30, rozegrane zostały biegi eliminacyjne dla najmłodszych, a zaraz po nich rywalizowali ze sobą rodzice. W pierwszej kolejności tatusiowie, a następnie mamy zgromadzonych licznie przedszkolaków. Następnie odbyły się finały biegu dzicięcego, wyłanijąc najszybszybsze leszczyńskie przedszkolaki.

Wspaniała pogoda dopisała uczestnikom imprezy, podczas której na dzieci i rodziców czekały również inne atrakcje jak np. wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wydarzenie uświetniła również obecność wiceprezydenta miasta Leszna pana Grzegorza Rusieciego, który wspólnie z rodzicami wziął udział w biegu.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z imprezy.

Galeria zdjęć na stronie Przedszkola nr 11 w Lesznie.

Wyniki biegów w ramach imprezy "Mamo, tato biegnij ze mną" na stronie Przedszkola nr 11 w Lesznie.Naszą stronę odwiedziło już
5015181 osób


Szczegółowe statystyki


 

 

 

Napisz do nas